FİRMA PROFİLİ

1971 yılında beyaz eşya, otomotiv, elektrik vb. sektörlere yönelik perçin ve montaj makinaları yapmak amacı ile temelleri atılan işletmemiz 1985 yılından itibaren konfeksiyon sektörüne yönelik makina,el presi ve aksamlarına kalıplar üretmeye başlamıştır.

Her zaman olduğu gibi kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden çalışmalarını hızlandıran işletmemiz çok kısa zamanda sektörde büyük bir pazar payı elde etmiştir.

1990'lı yıllara gelindiğinde bir otorite haline gelmiş ve yeni atılımlar yapma kararı alarak tekstil sektörünede; kapsol düğme, çıtçıt, kuş gözü, kot düğmesi, vb. ürünlerin yapımı, ayrıca bunların montajını sağlayacak el presleri,pnömatik presler,manyetik presler, perçin ovalama presleri ve ekipmanları üretmek üzere kurulmuştur.

Dünya standartlarında imalat yapan kuruluş, iç ve dış piyasalarda aranılan bir marka haline gelmiştir.

ve şimdi...

Ron Makina ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti ünvanı ile Ronmikron Markası altında toplam kalite yönetimi felsefesi ile; ürün ve verilen hizmet doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak, teknolojik gelişimlerden faydalanarak, sürdürülebilirlik ve maksimum verimlilik amacı ile yolumuza devam etmekteyiz.MİSYON

Ülkemizde ve dünyamızda kalitesi kabul gören ürün ve hizmetlerimizin; sektöründe yeniliğe açık, teknolojik gelişmelerden yararlanarak; sürdürülebilir büyüme sağlayacak, ülke ekonomisine ve istihdamına katkısı olan sanayi ve konfeksiyon sektörünün saygınlığını kazanan lider bir firma olmak.VİZYON

Vizyon beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir. Vizyon ne ham hayaldir ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir. Bu düşünceler doğrultusunda Ronmikron markası altında müşterilerimizin, çalışanlarımızın, yan sanayimizin, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun özgüvenini ve takdirini kazanarak; yaptığımız işleri ve yaratıığımız markayı en iyi şekilde temsil etmektir.